Ahoj , do komentářů mi pište jakékoliv otázky ohledně kluků,malováni atd.

Květen 2012

Otázky

20. května 2012 v 16:49 | Marký

Otázky

na

videoodpověď

Ahoj, chystám VIDEOODPOVĚĎ (konečně :D)

Do komentů pište otázky :)

Návod na skvělé nehtíky

17. května 2012 v 19:16 | Marký


"Vodové nehtíky"

: Napňte misku vodou,vezměte jakýkoliv barevný lak a dejte dvě kapky laku do vody(nejprve to nepůjde vidět) ,pak vezměte jiný lak a dejte také dvě kapky, toto opakujte až se Vám tam utvoří několik kruhů.Svůj nehet si oblepte lepící páskou tak , aby jen nehet vylézal.Pak vezměte párátko a udělejte si v té vodě s kruhy nějaké znaky (jakékoliv).A teď jen nehet pomalu dejte do té vody a pak vyndejte.


Zde je nápomocné video : http://www.youtube.com/watch?v=dtjQi1pHls4


Máte taky bazén jestli ano jaký?

14. května 2012 v 15:25 | Marký
Celí rok přemlouvám mamku aby mi koupila bazén, ale vždycky řekla ne.Včera se mi konečně podařílo ji přemluvit :D :D takžeee suppeeer!!! Abyste věděli tak není nějak ůžasný, ale hlavně že je!! Je to rodinný bazén o velikosti 366x91 cm.Astrální svět

14. května 2012 v 14:50 | Marký

V tomto paralelním světě, který funguje na bázi našich myšlenek a představ, se splní vše, co si přejeme, a nejen to - máme-li dostatečně silnou vůli, může dojít ke zhmotnění našich přání a představ také v našem reálném světě. Ostatně, na začátku všeho vždy stála myšlenka, která se prostřednictvím činu změnila v hmotu, bez myšlenek by svět nemohl vůbec existovat. Škoda jen, že si sílu myšlení (ať už negativního či pozitivního) často nejsme schopni připustit, protože pak bychom dokázali měnit své životy k lepšímu s lehkostí a s nadhledem.


Malinový koktejl

13. května 2012 v 10:50 | Marký

Malinový koktejl

Hrstka mražených malin, vanilkový cukr a 1/2 l mlékaNejprve rozmixujeme v mixéru mražené maliny s vanilkovým cukrem, přidáme mléko a ušleháme koktejl, čím déle šleháme, tím se utvoří větší pěna. Můžeme místo malin přidat i mražené jahody, nebo jakékoliv ovoce, ale mražené je lepší, je potom koktejl úžasně studený a osvěžující.
Banánový koktejl

13. května 2012 v 10:45 | Marký

Banánový koktejlINGREDIENCE
Banán
oloupaný
3 ks
Vanilkový cukr
půl sáčku
Mléko
polotučné
1 l

224/455/fotografie0168.jpg573/535/img_5464.JPG

Úprava fotografie

Do velké mísy nalijeme 1 l polotučného mléka, potom tam dáme 2 nebo 3 oloupané banány, a nakonec půl sáčku vanilkového cukru, a potom všechno umixujeme. A uvidíte, že vám bude chutnat.

"Originalita"

13. května 2012 v 8:05 | Marký
Myslím si že originalita je ve světě blogu docela dost důležitá.Já třeba když jdu na nějaký blog , a řeknu si : jo ten je celkem fajn: a pak když jdu na jiný blog a uvidím tam uplně stejný članek jako na tom předešlém tak už nechodím ani na jeden z nich.Nebo např. ve škole. My ve třídě máme jednu holku která je šíleně populární a má nejlepší kamarádku která je taky dost populární ale né zas tak moc jako první.Ta druhá začala úplně kopírovat tu první , ale děcka měli radši originál, takže ji začali naprosto odsuzovat.A teď ta holka nemá vůbec žádné přátele.To je můj názor, proto jsem nikdy nic nezkopírovala :)
Omluvte mě za chyby :/

Neonová ANO!!

11. května 2012 v 20:17 | Marký

Neonová Ano / NE ? ROZHODNĚ ANO !!!!

Neonová na očích - oční linky

Pokud se neodvážíte na celé neonové stíny, začněte experimentovat s neonovými barvami jako s linkou na oči. Naštěstí je zde velká škála, ze které můžete vybírat. Zkusit párování zelené, modré nebo fialové barvy pro linku a čisté tváře jako doplnění. Zvýrazní to vaše oči jako nic jiného.

Neonová na nehtech

Při hledání vhodného příslušenství pro váš neutrální outfit udělá skvělý dojem lak na nehty v neonových barvách. Zkuste korálovou, oranžovou nebo jasně růžovou - ty jsou vhodné pro teplé tóny pleti. Pokud patříte mezi ženy se studeným tónem pleti, volte fialovou, žlutou nebo modrou.